Przejdź do treści

Bluephantom USG

 • Model do Treningu Wkłucia Centralnego
  Model do Treningu Wkłucia Centralnego
  Ten ultratrwały symulator USG zawiera wszystkie punkty anatomiczne wymagane do prezentacji, nauki i ćwiczenia umiejętności związanych z zakładaniem wkłucia centralnego i został zaprojektowany z myślą o ćwiczeniach pod kontrolą USG, jak również „na ślepo”. Tkanka o właściwościach samoistnej naprawy wytrzymuje wielokrotne nakłuwanie, minimalizując potrzebę wymiany części.
 • Model Mięśniowo-Szkieletowy (MSK) do Szkolenia USG
  Model Mięśniowo-Szkieletowy (MSK) do Szkolenia USG
  W ostatnich latach coraz powszechniej wykonuje się zastrzyki do stawów kolanowych pod kontrolą USG. Badania wykazały, że zastrzyki do stawu kolanowego wykonywane pod kontrolą USG są o 60% skuteczniejsze niż zastrzyki na ślepo podawane do kolana przez lekarza. Dzięki modelowi kolana Blue Phantom MSK Knee zyskujemy możliwość nabywania doświadczenia w tej dziedzinie bez kontaktu z żywym pacjentem.
 • Modele Treningowe USG do Śródłopatkowej Torakocentezy
  Modele Treningowe USG do Śródłopatkowej Torakocentezy
  Ten praktyczny model szkoleniowy do zabiegów torakocentezy pod kontrolą USG pozwala użytkownikom nabywać doświadczenie i pewność w identyfikacji i prowadzeniu igły oraz przy wprowadzaniu cewników o małym rozmiarze u pacjentów z płynem w jamie opłucnej. Ultratrwała tkanka o właściwościach samoistnej naprawy oferuje długą eksploatację, zapewniając niskie koszty utrzymania.
 • Model do Badania USG FAST
  Model do Badania USG FAST
  Ten niezwykle realistyczny fantom szkoleniowy umożliwia stosowanie prawdziwego USG do ćwiczenia badania FAST (ang. Focused Assessment with Sonography for Trauma - szybkiego kierunkowego badania USG w stanach urazowych), a także echokardiografii przezklatkowej (TTE) i zabiegów perikardiocentezy. Model FAST precyzyjnie imituje charakterystykę obrazowania tkanek ludzkich, umożliwiając użytkownikom stawienie czoła wyzwaniom obrazowania występującym u ludzi.
 • Model do Szkolenia USG Przezpochwowego
  Model do Szkolenia USG Przezpochwowego
  Fantom do nauki USG przezpochwowego Blue Phantom oferuje użytkownikom doskonałą platformę treningową do nauki procedur USG z wykorzystaniem prawdziwego aparatu. Oferuje możliwość ćwiczenia obrazowania, interpretacji i umiejętności psychomotorycznych niezbędnych do wykonania USG przezpochwowego, jednocześnie ucząc rozpoznawania prawidłowych struktur i patologii miednicy.
 • Model Szkoleniowy USG do Biopsji Piersi
  Model Szkoleniowy USG do Biopsji Piersi
  Model do biopsji piersi pozwala użytkownikom rozwinąć umiejętności obrazowania i wykonywania precyzyjnej biopsji cienkoigłowej pod kontrolą USG. Opatentowana tkanka SimulexUS™ jest niezwykle trwała przy wielokrotnym nakłuwaniu igłami. Opracowany z myślą o prawdziwych systemach USG, model oddaje prawdziwą tkankę, przy doskonałej jakości obrazu.
 • Model Szkoleniowy USG do Amniocentezy
  Model Szkoleniowy USG do Amniocentezy
  Model do nauki amniocentezy oferuje lekarzom i studentom wyjątkową platformę do rozwijania i potwierdzania umiejętności związanych z ultrasonograficznym zabiegiem amniocentezy. Dzięki realistycznej anatomii i regulowanym poziomom płynów model ten pozwala użytkownikom ćwiczyć obrazowanie, interpretację i umiejętności psychomotoryczne. Dostępny również w konfiguracji pobierania próbki z pępowiny płodu.