Przejdź do treści

SZTUCZNE CIAŁA

 • Anatomy Model
  Model anatomii
  Nasz model Anatomii SynDaver obejmuje wszystkie główne struktury szkieletowe, mięśniowe i chrzęstne obecne w typowej ludzkiej anatomii. Jest to pełnowymiarowy model anatomiczny od stóp do głów. SynDavers to najbardziej realistyczne syntetyczne przedstawienie ludzkiej anatomii, jakie kiedykolwiek powstało. Ta syntetyczna ludzka zwłóknia w klasie edukacji zawiera wszystkie kości, stawy, mięśnie, narządy i ścięgna w normalnej ludzkiej anatomii. Uwzględniono także główny układ nerwowy i elementy naczyniowe.
 • Musculoskeletal Model
  Model mięśniowo-szkieletowy
  Nasz model mięśniowo-szkieletowy SynDaver obejmuje wszystkie główne struktury szkieletowe i mięśniowe obecne w typowej ludzkiej anatomii. SynDavers to najbardziej realistyczne syntetyczne przedstawienie ludzkiej anatomii, jakie kiedykolwiek powstało. Ten syntetyczny, ludzki zwłoki jest kompletny ze wszystkimi kościami, stawami, mięśniami i ścięgnami w normalnej ludzkiej anatomii.
 • Surgical Model
  Model chirurgiczny
  Syntetyczne tkanki SynDaver zostały zatwierdzone w ciągu ostatnich dwóch dekad, aby symulować mechaniczne i fizykochemiczne właściwości żywej tkanki. Dzięki tej nowej technologii SynDaver stworzył zupełnie nową dziedzinę i w rzeczywistości SSH może stać się ludzkim symulatorem przy opracowywaniu urządzeń medycznych lub procedurach medycznych. W przeciwieństwie jednak do zwłok, SSH będzie trwać wiecznie!