Przejdź do treści

Linie lotnicze

Specyfika branży lotniczej wymusza specjalne  modyfikacje treningu z zakresu pierwszej pomocy. REAGO Traіning monitoruje ryzyka i pod ich kątem optymalizuje program szkoleniowy.

 

DOŚWIADCZENIE

W ostatnim sezonie szkoleniowym przeszkoliliśmy ponad 1000 osób personelu pokładowego. Szkolenia prowadziliśmy na terenie całej Europy. Z oferowanych przez nas szkoleń korzystali m.in. Wizz Air, Central Wings, Prima Charter, Eurolot oraz Goldwings Academy.

 

JAKOŚĆ

REAGO Trening certyfikuje i oferuje kursy czołowych organizacji w dziedzinie ratownictwa i traumatologii, takich jak: American Heart Association, European Resuscitation Council i National Association of Emergency Technicians.

Każdy program jest zgodny z wytycznymi EU-OPS (JAROPS) 1.1005, 1.1010, 1.1015 i 1.945, a szkolenia dostosowane są do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonych przez nas szkoleń. Każdego roku poszerzamy swoją wiedzę poprzez nieustanne dokształcanie, dzięki czemu zawarte w szkoleniach treści przekazywane naszym kursantom oparte są na najnowszych światowych wytycznych.

Nasze szkolenia koncentrują się głównie na nauczaniu praktycznym, dlatego większość czasu poświęcamy ćwiczeniom. Udostępniamy m.in. fantomy, automatyczne defibrylatory zewnętrzne (AED) oraz sprzęt, z którym personel lotniczy może się spotkać na co dzień, w trakcie pracy na pokładzie samolotu lub na lotnisku.