Przejdź do treści

Symulatory chirurgiczne, endoskopowe, laparoskopowe i naczyniowe

 • CathLabVR
  CathLabVR
  CathLabVR zapewnia wysokiej jakości szkolenia w zakresie dostępu i problemów sercowo-naczyniowych poprzez powtarzalną praktykę w bezpiecznym środowisku edukacyjnym. Dzięki CathLabVR instruktorzy mogą z łatwością dostosowywać parametry obserwacji, aby dopasować je do poziomu każdego ucznia. Na zakończenie każdego przypadku uczniowie mogą zostać omówieni z wykorzystaniem danych opartych na ich pracy i pomiarach ich wyników. Trenuj w podstawowych i skomplikowanych przypadkach naczyniowych z interfejsem wirtualnej anatomii, grafiką 3D i najnowocześniejszymi elementami haptycznymi, jednocześnie rozwijając umiejętności na wysokim poziomie.
 • EndoVR
  EndoVR
  EndoVR to nowa generacja symulacji interwencyjnych, w której wirtualna rzeczywistość, haptycy i rzeczywiste przypadki pacjentów przesuwają granice symulacji medycznej. Zaprojektowany z myślą o lepszej wydajności dzięki najnowocześniejszemu interfejsowi użytkownika, EndoVR jest łatwiejszy w konfiguracji i obsłudze. Uczniowie wchodzą w interakcję z najnowocześniejszą grafiką, a instruktorzy cieszą się zwiększoną umiejętnością szybkiego budowania i dostępu do programu szkoleń endoskopowych. Wspierając trzy środowiska uczenia się w uniwersalnej platformie, w tym podstawowe i zaawansowane zabiegi bronchoskopowe, górnego odcinka przewodu pokarmowego (GI) i endoskopii, EndoVR oferuje uczniom realistyczną ekspozycję na kompleksowy zestaw anatomii i patologii, co daje większą pewność i komfort w technikach endoskopowych.
 • LapVR
  LapVR
  Ćwicz, ucz się i doskonal minimalnie inwazyjnych umiejętności chirurgicznych (MIS), od podstawowych do zaawansowanych procedur laparoskopowych za pomocą symulatora CAE LapVR. LapVR daje uczniom możliwość rozwijania biegłości w technikach takich jak szycie, wiązanie węzłów i podwiązanie pętli, a także niektóre często wykonywane zabiegi laparoskopowe, takie jak usuwanie pęcherzyka żółciowego i zamykanie jajowodów, aby umożliwić pozbawione ryzyka uczenie się przed dotknięciem pierwszego pacjenta. W przeciwieństwie do innych symulatorów, LapVR pozwala na przesyłanie uzupełniających treści multimedialnych w celu wzbogacenia doświadczenia ucznia. Symulator obsługuje konfigurację dla osób lub grup oraz łatwe planowanie kursu.
 • NeuroVR
  NeuroVR
  NeuroVR umożliwia neurochirurgom i rezydentom ćwiczenie i rozwijanie umiejętności eksperckich w otwartej chirurgii czaszki i endoskopowej operacji mózgu w odizolowanym środowisku treningowym VR. Dzięki modułom, które replikują realistyczne instrumenty, obrazowanie i otwarte procedury neurochirurgiczne, NeuroVR pozwala na pozbawioną ryzyka, samodzielną praktykę, co skutkuje zmniejszeniem błędów medycznych i lepszymi rokowaniami pacjentów.
 • Symulator Sim-Ortho firmy Ossimtech
  SYMULATOR OPERACJI ORTOPEDYCZNYCH SIMORTHO

  Sim-Ortho™ firmy OSSimTech™ to symulator oparty na rzeczywistości
  wirtualnej, który ma uczyć i doskonalić umiejętności przeprowadzenia