Przejdź do treści

Symulatory pacjenta wysokiej wierności

 • Apollo
  Apollo - Symulator pacjenta dorosłego wysokiej wierności
  Apollo to w pełni bezprzewodowy symulator pacjenta dorosłego wysokiej wierności z modelem fizjologicznym CAE. Dwie konfiguracje – Apollo Prehospital i Apollo Nursing charakteryzują się realnie odwzorowanymi, zaawansowanymi drogami oddechowymi. Oba symulatory gwarantują szeroką funkcjonalność i realizm oraz sprawność działania przez długie lata. Apollo, jako symulator zbudowany na sprawdzonej platformie, przetestowanej przez ponad 1600 pracowników służby zdrowia na całym świecie, służy zdobywaniu doświadczenia i praktyki oraz doskonaleniu umiejętności w zakresie opieki zdrowotnej. Zintegrowany system analizy RKO zgodny z wytycznymi AHA 2015 pozwala na weryfikację położenia rąk, głębokości i częstości uciśnięć klatki piersiowej. Pełna mobilność umożliwia ćwiczenie scenariuszy zarówno na tablecie, jak i komputerze.
 • BabySIM
  BabySIM - Zaawansowany symulator niemowlaka
  Mały ale potężny, zweryfikowana fizjologia. Mali ludzie polegają na nas w ogromnym stopniu. Dlatego CAE Healthcare nie przegapiło żadnych szczegółów podczas tworzenia najmniejszego członka rodziny symulatorów. CAE BabySIM to symulator wysokiej wierności, o rozmiarach niemowlęcia zasilany realistycznym modelem fizjologicznym. Dodatkowo zaskoczą Cię cechy takie jak realistyczny oddech i odgłosy, wyczuwalne ciemiączko oraz płacz. Symulator dodatkowo wspiera intubację, masaż serca, drenaż klatki piersiowej i wkłucia doszpikowe co dodatkowo przygotowuje uczestników symulacji na scenariusze z zakresu intensywnej terapii. W symulatorze BabySIM znajdziecie wszystko, aby być przygotowanym na nawet najcięższe sytuacje.
 • PediaSIM
  PediaSIM - Zaawansowany symulator pediatryczny do medycyny ratunkowej
  Ponieważ dzieci to nie mali dorośli PediaSIM dostarcza zaawansowanego treningu pediatrycznego, uczestnicy symulacji mogą doskonalić pracę w zespole i komunikację. PediaSIM reprezentuje 6-letniego pacjenta z funkcjami urazowymi, pielęgniarskimi oraz z zakresu medycyny ratunkowej. Studenci mogą doskonalić zabiegi takie jak konikopunkcja, drenaż klatki piersiowej i zabezpieczanie dróg oddechowych.
 • Caesar
  Caesar - Symulator pacjenta urazowego
  Gdy wytrzymałość nie jest opcją Wyjątkowo trwały, niewiarygodnie wytrzymały, Caesar pozwala na ekstremalną symulację scenariuszy pacjenta urazowego. Żołnierze oraz służby medyczne mogą ćwiczyć prawdziwą dekontaminację oraz doskonalić procedury ratunkowe i ewakuacyjne. Dodatkowo Caesar przygotowuje medyków na najbardziej ekstremalne sytuacje dzięki zbiornikowi krwi o pojemności 1,4 litra i 6 portach krwotoków. Caesar został zaprojektowany z myślą o trwałości i przeciwstawieniu się warunkom terenowym, w których większość symulatorów zawodzi. Surowy klimat, wymagający teren, ewakuacje – Caesar pokonuje te przeszkody zachowując płynność działania oraz technologiczną sprawność.
 • HPS
  HPS - Human Patient Simulator
  Fizjologia na której możesz polegać Inspirujący, ekscytujący, HPS to geniusz który wszystko rozpoczął. Debiutując na rynku w 1996, HPS wyznaczył standardy dla symulacji wysokiej wierności najbardziej zaawansowaną na świecie fizjologią. HPS jest tak prawdziwy, że rozpoznaje realne gazy anestezjologiczne i medyczne. Stworzony do znieczuleń i intensywnej opieki medycznej, z prawdziwą wymianą O2 i CO2 aby podkreślić realną fizjologię i wyrafinowanie. HPS łączy się z prawdziwym monitorem pacjenta i wspiera wentylację mechaniczną co zwiększa realizm symulacji. Natomiast jeżeli potrzebujesz szeroki zakres funkcji bez modułu anestezjologicznego, CAE oferuje wersję Health and Science która łączy czynności pielęgniarskie, intensywną terapię i medycynę ratunkową. Każdy model HPS zawiera 50 symulowanych przypadków medycznych, przez co spędzasz mniej czasu pisząc scenariusze, a więcej integrując symulację medyczną ze swoim życiorysem.
 • Athena
  Athena - Zaawansowany symulator kobiety
  Autentyczna estetyka. Wyjątkowa funkcjonalność. Z klinicznego punktu widzenia, występują znaczące różnice w leczeniu mężczyzn i kobiet. W świecie symulacji, trudno o symulator wysokiej wierności który pozwalałby na ćwiczenie oceny i badania pacjenta płci żeńskiej ze względu na absencję realistycznych, oddających estetykę kobiety symulatorów. Do czasu CAE Atheny. Athena to odpowiedź CAE Healthcare na zapotrzebowanie na symulator kobiety o wyglądzie, anatomii i odczuciu obcowania z prawdziwą kobietą. W pełni bezprzewodowa, pozwala na transport oraz scenariusze wymagające przeniesienia pacjenta, zachowując przy tym pełną funkcjonalność. Od zaawansowanych zabiegów na drogach oddechowych i wentylacji, po zgodnej z AHA resuscytacji i kompleksowej edukacji w zakresie kardiologii, Athena to idealny symulator kobiety na który czekałeś. NOWOŚĆ!
 • iStan
  iStan - Responsywna, modelowana fizjologia
  Połącz mobilność z symulacją wysokiej wierności. CAE iStan to certyfikowany symulator nadający się do użytku na pokładzie większości samolotów, dodatkowo może pochwalić się funkcjami takimi jak wiotka klatka piersiowa, sinica, centralny dostęp dożylny oraz regulowany zakres ruchu szyi. iStan wspiera kontrolowaną, asynchroniczną wentylację mechaniczną dla zaawansowanych scenariuszy. W połączeniu z zaawansowanym modelem fizjologicznym i innowacyjną technologią bezprzewodową możesz liczyć na symulator iStan w zakresie niezawodności, mobilności i funkcjonalności. www.reago.
 • Juno
  Juno - Symulator pielęgniarski do ćwiczeń umiejętności klinicznych
  Ciągle korzystasz z przestarzałych symulatorów pielęgniarskich? Przestaw się na symulator zabiegowy stworzony dla obecnego personelu medycznego.
 • Lucina
  Lucina - Symulator na każdy etap porodu
  Bezkonkurencyjny realizm i różnorodność dla porodu prawidłowego oraz powikłań. CAE Lucina – pozwala na ocenę Pacjenta w pierwszym okresie porodu, symulację prawidłowego i trudnego porodu, transport i resuscytację kobiety ciężarnej – wszystko w jednym, bezprzewodowym symulatorze. Lucina reaguje na manewry położnicze oraz interwencje klinicznie automatycznie dzięki modelowanej i zweryfikowanej fizjologii, zintegrowanej z fizjologią dziecka. Lucina oferuje najbardziej kompletny trening w dystocji barkowej oraz wentylacji mechanicznej. Możliwość zmiany w pacjentkę nieciężarną dodatkowo wzbogaca symulację.
 • CAE ARES
  CAE ARES
  CAE Ares to najnowszy manekin CAE Healthcare, zaprojektowany z myślą o 
  spełnieniu wymagań w zakresie Advanced Life